Praktilne meistriklass: 21 PÄEVA KÜLLUSES. ( alustab 10. aprill.)

89,00 

Kategooria:

Tere sulle armas Hing.

SEE EI OLE TAVALINE KOOLITUS KUS SA ÕPID 1+1=2 TEADMISI.

MA JAGAN SULLE ALKEEMILISI SALADUSI, MIDA SAAD HAKATA KOHESELT ENDA ELUS KA  RAKENDAMA.

Rikkus ei ole pelgalt rahanumber sinu pangaarvel. See number näitab sinu  sisemist tasakaalu ja valmidus seda kõike ka vastu võtta. See number peegeldab sulle infot selle kohta, kui  palju mahutab  ( suudab vastu võtta) rikkust sinu keha ehk sisemine potensiaal? See mahuti võibki olla lapsepõlvest tingitud traumadest liiga väike ja seetõttu ongi vaja seda suurendada. Jah, see on võimalik.

Kas oled endalt vahel küsinud, et miks mõned inimesed justkui ulbivad küllusemeres ja teised lebavad rannas näod liivas nägemata seda merd? Vastus on väga lihtne, kuid vajab pisut rohkem seletamist. Kus oled aga sina? Kas vaatamas eemalt või juba sammumas mere suunas? Inimene ei ole pelgalt rikas või vaene. Ta on pidevalt muutuvas seisundis, kus tehakse valikuid. Jah, ka rikkus on valik.

Nendest valikutest lähtuvalt mõtle pisut, kas sina oled kulutaja või koguja? Kas oled ahne või avatud? Kas sa oled säästja ja just seetõttu ei anta sulle võimalust rohkemat saavutada? Küllus on spirituaalne teadlikus võtmetest meie sees ja väljas. Need uksed on olemas aga võtmed tuleb üles leida. Kutsun sind vägevale 21 päevasele rännakule raha ja külluse maailma.

Oled ju kindlasti teadlik, et harjumuste muutmiseks läheb aega 21 päeva. Mis oleks, kui see harjumus oleks seotud raha ja küllusega?

Milline rahatüüp oled sina? Ehk on aeg seda muuta?

Millest pead loobuma, et tõusta järgmisele tasemele?

Kui suur on sinu võimekus raha ja küllust vastu võtta? Ehk on aeg seda suurendada?

Milline kulutaja sa oled ja kas mitte just see probleem ei ole loonud sulle raskust säästa?

Millised on 10 külluse seadust? Kuidas saaksid neid seadusi enda elus rakendada?

Millised on kasvuseadused ja kuidas saaksid nendest seadustest endale kasu lõigata?

Mis on kõige suuremad külluse müüdid ja miks need võivad olla meie kõige suuremad blokeeringud?

Just nendest ja paljudest teistest olulistest teadmistest saad hakata kasu lõikama, kui liitud meie praktilise 21 päevase külluse meistriklassiga.

Kuidas on seekord meistriklass üles ehitatud?

1. Iga päev on loeng, mida saad vaadata või kuulata endale sobival ajal.  Juba järgmisel päeval saad hakata neid teadmisi ka enda elus rakendama.

2. Kord nädalas on meil kohtumine kõikidega, kes tahavad reaalselt kohtuda, et küsimusi esitada. Kohtumise ajal toimub ka Zoom LIVE kõikidele neile, kes kohale ei saa tulla.

3. Loome toetava Facebook grupi, et üksteisele toeks olla.

Kindlasti loovad need päevad sulle võimaluse hakata enda elus palju rohkem raha ja küllust vastu võtma. Jah, ka hologramm rännakud ja meditatsioonid ei puudu sellest meistriklassist.

Kohtumiseni juba 10. aprill algusega kell 16:00